Fargotex Sp. z o.o.

Al. Legionów 114 C | 18-400 Łomża, Polska NIP 718-17-21-036 KRS 0000183232 | Sąd Rejonowy w Białymstoku | XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Fargotex Furniture Fabrics

Dział handlowy Fargotex Furniture Fabrics

Kliknij w wybrany region na mapie, by zobaczyć działy handlowe
Region 1
KUNDENDIENSTABTEILUNG

Diana Hermanowska
tel. +48 608 640 240
+48 86 218 06 18 wew. 19
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok3@fargotex.pl

REGIONALER VERKAUFSLEITER

Krzysztof Kwiatek
tel. +48 696 047 200
e-mail: kkwiatek@fargotex.pl

EINZELHANDELS-VERKAUFSSTELLE

Al. Legionów 114 C, 18-400 Łomża
tel. + 48 86 218 06 78
e-mail: lomzadetal@fargotex.pl
Godziny otwarcia, pn-pt: 8:00 – 16:00

Region 2
KUNDENDIENSTABTEILUNG

Edyta Szablanowska
tel. +48 600 331 361
+48 86 218 06 18 wew. 18
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok2@fargotex.pl

REGIONALER VERKAUFSLEITER

Mateusz Sadleja
tel. +48 660 554 572
e-mail: msadleja@fargotex.pl

NIEDERLASSUNG IN ZEBRZYDOWSKA

ul. Jagiellońska 70, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel./fax +48 33 872 64 34
e-mail: kalwaria@fargotex.pl
Godziny otwarcia, pn-pt: 7:00 – 16:00

Kooperierender Großhandel

36-004 Łąka 417 E
tel./fax +48 17 772 10 86
www.artykuly-tapicerskie.pl

Region 2.2
KUNDENDIENSTABTEILUNG
(Tschechische Republik, Slowakei, Ungarn)

Anna Karczewska
tel. +48 795 165 191
+48 86 218 53 90
fax. +48 86 218 51 44
e-mail: akarczewska@fargotex.pl

KUNDENDIENSTABTEILUNG
( RUMÄNIEN, KROATIEN, SLOWENIEN, SERBIEN, ITALIEN)

Izabela Kozlowska
tel. +48 602 635 100
+48 86 218 53 90
fax. +48 86 218 51 44
e-mail: exportoffice@fargotex.pl

REGIONALER VERKAUFSLEITER
(Tschechische Republik, Slowakei, Ungarn)

Patryk Zając
tel. +48 600 310 608
e-mail: pzajac@fargotex.pl

Region 3
KUNDENDIENSTABTEILUNG

Karol Bućkowski
tel. +48 602 653 653
+48 86 218 06 18 wew. 17
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok@fargotex.pl

REGIONALER VERKAUFSLEITER

Mirosław Jakowczyk
tel. +48 602 236 366
e-mail: mjakowczyk@fargotex.pl

NIEDERLASSUNG IN KĘPNO

ul. Wrocławska 5, 63-600 Kępno
tel./fax +48 62 782 33 82
e-mail: kepno@fargotex.pl

Region 4
KUNDENDIENSTABTEILUNG

Karol Bućkowski
tel. +48 602 653 653
+48 86 218 06 18 wew. 17
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok@fargotex.pl

REGIONALER VERKAUFSLEITER

Łukasz Nagięć
tel. +48 795 105 510
e-mail: lnagiec@fargotex.pl

Region 5
KUNDENDIENSTABTEILUNG
(LITAUEN, LETTLAND, ESTLAND, WEISSRUSSLAND)

Diana Hermanowska
tel. +48 608 640 240
+48 86 218 06 18 wew. 19
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok3@fargotex.pl

REGIONALER VERKAUFSLEITER
(LITAUEN, LETTLAND, ESTLAND, WEISSRUSSLAND)

Darius Mazelis
tel. +48 606 706 156
e-mail: dmazelis@fargotex.pl

KUNDENDIENSTABTEILUNG
(Ukraine, Russland, Bulgarien)

Anna Szumska
tel. +48 795 154 418
e-mail: aszumska@fargotex.pl

Sekretariat

Ewelina Dębowska
tel. +48 86 218 53 90

e-mail: fargotex@fargotex.pl

MARKETINGABTEILUNG


tel. +48 86 218 53 90

e-mail: marketing@fargotex.pl

BUCHHALTUNG FORDERUNGSABTEILUNG

Tomasz Żurawski
Główny Księgowy
tel. +48 728 357 852

e-mail: ksiegowosc@fargotex.pl

REKLAMATIONSABTEILUNG

Ewelina Suska
Koordynator ds. zarządzania reklamacjami
tel. +48 784 638 572

e-mail: bok4@fargotex.pl

FORDERUNGSABTEILUNG

Aneta Borawska
Kontroler należności
tel. +48 728 357 862

e-mail: aborawska@fargotex.pl

CHAIRMAN OFFICE WARSAW

ul. Solec 18 lok. 4, 00-410 Warszawa
tel. +48 22 258 80 43

e-mail: biurowarszawa@fargotex.pl