Innowacyjne tkaniny Magic Home

CZYSTOŚĆ TKANIN, KTÓRA CIESZY PRZEZ LATA

Efektem naszej codziennej pracy jest wyjątkowość tkanin Magic Home Collection, które nie tylko kreują trendy, ale również pobudzają wyobraźnię. Magic Home to strefa wolna od trwałych zabrudzeń. Dzięki użytym apreturom Easy Clean czy też Easy Life tkaniny zachowują nieskazitelną czystość przez długi czas. Wino z przyjaciółmi, relaks przy filiżance aromatycznej kawy, beztroska zabawa z dzieckiem, a nawet krem czekoladowy – można zapomnieć o obawach i cieszyć się chwilą.

Plama zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Wybierz tkaninę z linii Magic Home Collection i ciesz się wygodą bez plam.

Poznaj tajemnicę magic home!

WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Wysyłka do 48h!

Terminowość dostaw, to podstawa udanej współpracy. Dlatego też dokładamy największych starań by zamówienia standardowe na terenie Polski realizować w ciągu 48h, ale 98% z nich dociera do naszych Klientów w ciągu 24h.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ JUŻ OD 1 MB

Każde z zamówień traktujemy indywidualnie, bo satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

OBSŁUGA KLIENTA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wartością naszej firmy są ludzie. Dlatego też nasi Klienci, na każdym etapie współpracy, mogą liczyć na pełen profesjonalizm i wsparcie. Dział handlowy Fargotex Group tworzy zespół, którego doświadczenie i pasja w zakresie wnętrz pozwala sprostać wszelkim oczekiwaniom.

DOSTĘPNOŚĆ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

By zapewnić naszym Klientom jak najlepszą dostępność naszych produktów poza centralą w Łomży, posiadamy dwie Filie Fargotex zlokalizowane w Kępnie i Kalwarii Zebrzydowskiej, a także Studio Comsonova w Warszawie, będące miejscem inspiracji nie tylko dla projektantów, ale wszystkich miłośników pięknych wnętrz.

NAJNOWSZE TRENDY

ŚWIAT INSPIRUJE

Sukces naszych produktów to wynik nie tylko naszej codziennej pracy, ale i obserwacji rynku. Jesteśmy
świadomi, jak ważne jest poszukiwanie nowych kierunków rozwoju. Dlatego też nieustannie podróżujemy po całym świecie, czerpiąc z niego to, co najlepsze.

Częste podróże są dla nas źródłem nieskończonych inspiracji. Każdą kolekcję tworzymy z największą starannością, w oparciu o obowiązujące trendy

COSMONOVA

Cosmonova Design Fabric to kolekcje, które projektowaliśmy z pasją i determinacją, tak aby doskonale współgrały z każdą koncepcją, budując świat pełen emocji. To również źródło wielu inspiracji i niewyczerpanych możliwości aranżacyjnych.

WŁASNA PRODUKCJA PRÓBNIKÓW

TECHNOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Wymagania naszych Klientów są szczególne, a forma prezentacji tkanin istotnie wpływa na wyobrażenia o możliwości ich zastosowania. Dzięki własnej produkcji próbników, możemy zaoferować naszym Klientom szeroki wachlarz narzędzi, ułatwiających codzienną pracę, a także uwydatniających atuty każdej naszej kolekcji.

MAGNETYZM PRZESTRZENI HANDLOWEJ

MATERIAŁY POS

Sukces oraz zadowolenie naszych Klientów jest dla nas niezwykle istotne. Dlatego starannie opracowaliśmy strategię komunikacji marketingowej, której celem jest intensyfikacja sprzedaży produktów poprzez system materiałów wspierających umieszczony w placówkach Partnerów.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z DZIAŁAŃ

Wsparcie pracowników obsługi poprzez dostarczenie narzędzi do budowania zainteresowania klientów. Podniesienie świadomości klientów odnośnie wartości oferowanych produktów. Ujednolicenie i dobór odpowiednich materiałów POS do wzmocnienia widoczności marki na salonie.

PROFESJONALNA POMOC

Studio Cosmonova w Warszawie zostało stworzone z myślą o projektantach wnętrz. To miejsce, w którym zapewniamy dostępność niezbędnych narzędzi ułatwiających pracę z tkaninami. To również źródło wielu inspiracji sprzyjających kreacji wnętrz wyjątkowych.

USŁUGA SZYCIA

Dzięki wyspecjalizowanej pracowni możemy jak najlepiej dopasować produkt finalny do stawianych nam oczekiwań. Nawet najbardziej wymagające projekty nie stanowią dla nas problemu. Jesteśmy po to, by urzeczywistnić marzenia naszych Klientów.