Fargotex Sp. z o.o.

Al. Legionów 114 C | 18-400 Łomża, Polska
NIP 718-17-21-036
KRS 0000183232 | Sąd Rejonowy w Białymstoku | XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Fargotex Furniture Fabrics

Dział handlowy Fargotex Furniture Fabrics

Kliknij w wybrany region na mapie, by zobaczyć działy handlowe
Region 1
Customer Service

Diana Hermanowska
+48 608 640 240
+48 86 218 06 18 wew. 19
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok3@fargotex.pl

Regional sales Manager

Piotr Toczek
+48 696 047 200
e-mail: ptoczek@fargotex.pl

Retail Salon

Al. Legionów 114 C 18-400 Łomża
phone + 48 86 218 06 78
e-mail: lomzadetal@fargotex.pl
Open Hours, mo-fr: 8:00 – 16:00

Region 2
Customer Service

Edyta Szablanowska
+48 600 331 361
+48 86 218 06 18 wew. 18
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok2@fargotex.pl

Regional sales Manager

Mateusz Sadleja
+ 48 660 554 572
e-mail: msadleja@fargotex.pl

Branch Kalwaria Zebrzydowska

ul. Jagiellońska 70 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
phone/fax. + 48 33 872 64 34
e-mail: kalwaria@fargotex.pl
Open Hours, mo-fr: 7:00 – 16:00

Wholesale Partners

36-004 Łąka 417 E
phone/fax +48 17 772 10 86
www.artykuly-tapicerskie.pl

Region 2.2
Customer Service
(Czech Republic, Slovakia)

Anna Karczewska
+48 795 165 191
+48 86 218 06 61
fax. +48 86 225 23 20
e-mail: akarczewska@fargotex.pl

Customer Service
(Romania, Bulgaria, Hungary)

Izabela Kozlowska
+48 602 635 100
+48 86 218 53 90
fax. +48 86 218 51 44
e-mail: exportoffice@fargotex.pl

Region 3
Customer Service

Karol Bućkowski
+48 602 653 653
+48 86 218 06 18 wew. 17
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok@fargotex.pl

Branch Kępno

ul. Wrocławska 5 63-600 Kępno
phone/fax + 48 62 782 33 82
e-mail: kepno@fargotex.pl

Region 4
Customer Service

Karol Bućkowski
+48 602 653 653
+48 86 218 06 18 wew. 17
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok@fargotex.pl

Region 5
Customer Service

Diana Hermanowska
+48 608 640 240
+48 86 218 06 18 wew. 19
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok3@fargotex.pl

Head Office

Ewelina Dębowska
tel. +48 86 218 53 90

e-mail: fargotex@fargotex.pl

Marketing Department


tel. + 48 86 218 53 90

e-mail: marketing@fargotex.pl

Financial Department

Tomasz Żurawski
Chief Accountant
tel. + 48 728 357 852

e-mail: ksiegowosc@fargotex.pl

Complaint Department

Monika Nosalik
Quality Control Specialist
tel. + 48 784 638 572

e-mail: bok4@fargotex.pl

Finance Controller

Aneta Borawska
Credit Controller
tel. + 48 728 357 862

e-mail: aborawska@fargotex.pl

Chairman Office Warsaw

ul. Stawki 4 B lok. 1, 00-193 Warszawa
tel. +48 22 258 80 43

e-mail: biurowarszawa@fargotex.pl