Fargotex Sp. z o.o.

Al. Legionów 114 C | 18-400 Łomża, Polska NIP 718-17-21-036 KRS 0000183232 | Sąd Rejonowy w Białymstoku | XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Fargotex Furniture Fabrics

Dział handlowy Fargotex Furniture Fabrics

Kliknij w wybrany region na mapie, by zobaczyć działy handlowe
Region 1
Biuro Obsługi Klienta

Diana Hermanowska
tel. +48 608 640 240
+48 86 218 06 18 wew. 19
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok3@fargotex.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Piotr Toczek
tel. +48 696 047 200
e-mail: ptoczek@fargotex.pl

Salon Sprzedaży Detalicznej

Al. Legionów 114 C, 18-400 Łomża
tel. + 48 86 218 06 78
e-mail: lomzadetal@fargotex.pl
Godziny otwarcia, pn-pt: 8:00 – 16:00

Region 2
Biuro Obsługi Klienta

Edyta Szablanowska
tel. +48 600 331 361
+48 86 218 06 18 wew. 18
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok2@fargotex.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Mateusz Sadleja
tel. +48 660 554 572
e-mail: msadleja@fargotex.pl

Filia Kalwaria Zebrzydowska

ul. Jagiellońska 70, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel./fax +48 33 872 64 34
e-mail: kalwaria@fargotex.pl
Godziny otwarcia, pn-pt: 7:00 – 16:00

Hurtownia Partnerska

36-004 Łąka 417 E
tel./fax +48 17 772 10 86
www.artykuly-tapicerskie.pl

Region 2.2
Biuro Obsługi Klienta
(Czechy, Słowacja)

Anna Karczewska
tel. +48 795 165 191
+48 86 218 06 61
fax. +48 86 225 23 20
e-mail: akarczewska@fargotex.pl

Biuro Obsługi Klienta
(Rumunia, Bułgaria, Węgry)

Ludmiła Bułak
tel. +48 602 635 100
+48 86 218 53 90
fax. +48 86 218 51 44
e-mail: exportoffice@fargotex.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Bartłomiej Wójcik
tel. +48 600 310 608
e-mail: bartlomiejwojcik@interia.eu

Region 3
Biuro Obsługi Klienta

Karol Bućkowski
tel. +48 602 653 653
+48 86 218 06 18 wew. 17
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok@fargotex.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Mirosław Jakowczyk
tel. +48 602 236 366
e-mail: mjakowczyk@fargotex.pl

Filia Kępno

ul. Wrocławska 5, 63-600 Kępno
tel./fax +48 62 782 33 82
e-mail: kepno@fargotex.pl

Region 4
Biuro Obsługi Klienta

Karol Bućkowski
tel. +48 602 653 653
+48 86 218 06 18 wew. 17
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok@fargotex.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Łukasz Jasiński
tel. +48 795 105 510
e-mail: ljasinski@fargotex.pl

Region 5
Biuro Obsługi Klienta

Diana Hermanowska
tel. +48 608 640 240
+48 86 218 06 18 wew. 19
fax. +48 86 218 09 18
e-mail: bok3@fargotex.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Valdas Jakimavicius
tel. +37 068 527 700
e-mail: valdas@gufa.lt

Sekretariat

Ewelina Dębowska
tel. +48 86 218 53 90

e-mail: fargotex@fargotex.pl

Dział Marketingu

Przemysław Strzyż
Dyrektor Marketingu
tel. +48 86 218 53 90

e-mail: pstrzyz@fargotex.pl

Dział Księgowo-finansowy

Tomasz Żurawski
Główny Księgowy
tel. +48 728 357 852

e-mail: ksiegowosc@fargotex.pl

Dział Reklamacji

Monika Nosalik
Kierownik ds. kontroli jakości
tel. +48 784 638 572

e-mail: bok4@fargotex.pl

Dział Należności

Aneta Borawska
Kontroler należności
tel. +48 728 357 862

e-mail: aborawska@fargotex.pl

Biuro Zarządu Warszawa

ul. Stawki 4 B lok. 1, 00-193 Warszawa
tel. +48 22 258 80 43

e-mail: biurowarszawa@fargotex.pl