Dyrektor ds. Rozwoju i Sprzedaży

Dyrektor ds. Rozwoju i Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie strategii krótko i długoterminowej rozwoju brandu
  • Rozwój brandu poprzez strategiczne zarządzanie podległymi działami: produktu, logistyki, marketingu, handlu
  • Planowanie i realizacja budżetu sprzedaży
  • Aktywne poszukiwanie nowych dostawców i klientów na rynku krajowym oraz ekspansja rynków eksportowych
  • Monitorowanie wyników poprzez analizę kosztów, metod sprzedaży i efektów oraz rekomendowanie zmian mających na celu zwiększenie jej efektywności
  • Planowanie i organizowanie pracy oraz kierowanie i nadzór nad podległymi pracownikami
  • Obserwowanie rynku, analiza zachowań konkurencji, konsumentów i odbiorców oraz inicjowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Gromadzenie danych i analiz dotyczących rynku meblowego oraz rynku tkanin
  • Reprezentowanie firmy na targach oraz imprezach branżowych
  • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie z branży wyposażenia wnętrz o ugruntowanej pozycji na rynku min. 3 lata;
  • Pasjonujesz się designem, aranżacją wnętrz, śledzisz aktualne trendy;
  • Posiadasz zdolności przywódcze i bardzo dobrą organizacja pracy;
  • Masz doświadczenie w kierowaniu zespołem i zarządzaniu projektami;
  • Potrafisz wyznaczać i osiągać cele, rozwiązywać problemy i podejmować decyzje;
  • Jesteś bardzo dobrze zorganizowany; samodzielny i odpowiedzialny w działaniu;
  • Bardzo dobrze komunikujesz się pisemnie i ustnie w języku angielskim (mile widziana znajomość innych języków obcych).
  • Dysponujesz prawem jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie handlowej
  • Stałą pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne)
  • Pakiet zniżek na nasze produkty dla Pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

FARGOTEX TO GRUPA PASJONATÓW DEKORACJI WNĘTRZ!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fargotex Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fargotex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr@fargotex.pl
Czytaj więcej

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem hr|fargotex.pl| |hr|fargotex.pl.

HR|FARGOTEX.PL| |HR|FARGOTEX.PL