PRODUCT MANAGER - CARPET DECOR

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oferty produktowej dla naszych klientów
  • Prowadzenie projektów mających na celu modyfikacje lub rozwój produktu
  • Planowanie poziomu zakupów i zapasów magazynowych
  • Analiza rynku trendów oraz działań konkurencji
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami, współpraca i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Opracowywanie strategii cenowej asortymentu
  • Realizacja KPI (marża, sprzedaż, rotacja)
  • Ścisła współpraca z działem marketingu i działem graficznym

Nasze wymagania

  • Umiejętność prowadzenia skutecznych rozmów handlowych z dostawcami
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel na min. poziomie średnio-zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie (codzienne kontakty z dostawcami)
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych (kilka razy w roku)
  • Kreatywność i wysokie poczucie estetyki

Mile widziane

  • Znajomość asortymentu i doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz, tkanin oraz dywanów

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dodatkowe ubezpieczenie)
  • Atmosferę, która umożliwia wymianę doświadczeń i rozwój
  • Udział w targach i eventach zagranicznych

FARGOTEX TO GRUPA PASJONATÓW DEKORACJI WNĘTRZ!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fargotex Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fargotex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr@fargotex.pl
Czytaj więcej

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem  HR|FARGOTEX.PL| |HR|FARGOTEX.PL .

HR|FARGOTEX.PL| |HR|FARGOTEX.PL